Породи собак: які великі собаки краще приживаються у квартирі

В Украине идёт война! Страна, где царит деспотия (россия), напала на нас и убивает мирных жителей!

Перша собака в родині ‒ це неабияке щастя як для дітей, так і для їхніх батьків. Великі породи собак дуже цінуються серед людей через їхні розумові здібності, відданість та здатність захистити своїх господарів у випадку небезпеки. Але їхня вага та зріст часто стають перешкодою для проживання в невеликому житлі. Саме тому підбір собаки у квартиру має здійснюватися максимально ретельно.

Яким характеристикам мають відповідати породи великих собак

Великі собаки дійсно вражають своєю різноманітністю. Існує безліч порід, які стають чудовими компаньйонами для людей. Однак далеко не всі з них підходять для проживання в сім’ї з дітьми. Улюбленець має відрізнятися цілою низкою якостей, які допоможуть власникам правильно дресирувати та доглядати за твариною.

Якщо ви плануєте завести велику собаку в сім’ю з дитиною, то варто подбати, щоб вона відрізнялася:

  • Терпінням ‒ діти бувають не дуже толерантними до інших істот, а надто до тварин. Контакт із домашнім улюбленцем допоможе малюку стати більш відповідальним та добрим у дорослому житті. Собака ж має лагідно ставитися до дітей власників, навіть якщо ті не дуже делікатні.
  • Когнітивними функціями ‒ собаки стали вірними компаньйонами людей і через розумові здібності. Здатність до дресирування та виконання команд вигідно відрізняє їх серед інших тварин та дає змогу підлаштувати улюбленців під ритм життя власників.
  • Енергійністю ‒ не всі породи собак однаково активні. Тому краще підібрати чотирилапого друга під власний спосіб життя.

Породи великих собак, які найкраще підійдуть для проживання у квартирі

Ось ми й дісталися питання, яке вас зацікавило. Згідно із загальними характеристиками саме такі породи великих собак є чудовим варіантом для проживання у квартирі:

  1. Німецька вівчарка. Віддана, розумна та неймовірно красива. Цей новий член родини чудово ладнає з дітьми, але потребує ретельного догляду.
  2. Лабрадор. Доволі очевидний вибір. Лабрадор чудово почуває себе у квартирних умовах. У багатьох країнах саме ця порода вважається ідеальним варіантом для сім’ї. Також вони надзвичайно розумні.
  3. Ньюфаундленд. З першого вигляду ці здоровані аж ніяк не підходять для квартири. Але представники породи відрізняються лагідним норовом. А ще ньюфаундленди чудово ладнають з іншими тваринами, часто приймаючи їх під свою опіку.
  4. Німецький дог. Може бути чудовим варіантом для проживання у квартирі, якщо надати йому достатню регулярну активність на вулиці. Німецький дог відданий, красивий і дуже лояльний.

Це далеко не всі породи, які підходять для проживання у квартирі. Підбір пухнастого компаньйона ‒ це дуже відповідальний процес, тому ретельно ознайомтеся із характеристиками породи, щоб вибрати для себе друга, якому з вами буде комфортно.

Слава Україні! Героям слава!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

<>
© 2022: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »
Вверх!