Чим криптокредит відрізняється від звичного банківського?

Сьогодні індустрія цифрових валют пропонує такі ж послуги, які можна зустріти і в традиційній системі: кредити, депозити та ін. Тут ви також знайдете криптолендинг, який популярний завдяки можливості заробляти пасивно. Але якщо після оцінки ринку ви розумієте, що криптовалюта на вашому гаманці – не найбільш перспективна на найближчий час, а продавати її ви не хочете, то можна використовувати її як заставу для отримання криптопозики в необхідних на даний момент криптоактивах. Позичені кошти ви можете застосувати відповідно до вашої стратегії або вивести їх у вигляді фіату.

Відмінності позики криптовалюти від традиційної

Ключова вразливість, яка характерна для криптовалютних кредитів – висока волатильність. Якщо заставна крипта знизиться в ціні, вам доведеться заплатити більше. Однак волатильність можна розглядати і в інший бік: курс монети може зрости. Але якщо цей момент дуже турбує вас, то можна розглянути для криптозаймів стейблкоіни, у яких ціна прив'язана, наприклад, до долара. За рахунок цього можна виключити фактор волатильності.

Ще одна істотна особливість – кіберзлочинність, оскільки криптокредитування, як правило, не передбачає такого рівня контролю, який реалізовано у традиційних банках. Якщо безпека криптоплатформи буде порушена, то є ризик втратити все. Просте рішення – брати Біткоїн-займ лише на перевіреній криптобіржі, у якої вже сформувалася хороша репутація.

У всьому іншому криптокредитування набагато краще та легше, ніж традиційні банківські позики. У цій сфері від вас не потрібно надавати багато документів та проходити перевірку щодо платоспроможності. Процедура оформлення відбувається практично моментально, а процентні ставки – низькі.

Як використовувати Біткоїн-позику?

Розпоряджатися позиченими криптовалютами ви можете на власний розсуд. Приклади застосування крипти:

  • Можливість зниження ризику при торгівлі з кредитним плечем шляхом збільшення доступної маржі.
  • Криптовалюта у кредит підійде для пасивного заробітку: депозитних вкладів та стейкінгу.
  • Ви можете стати кредитором за допомогою запозичених грошей. Протоколи DeFi дозволять вам надавати кредити іншим користувачам, заробляючи на відсотках.

Якщо вам терміново потрібні гроші, але й закривати свої активні угоди ви не хочете, щоб не втрачати вигоду, то можна оформити займ криптовалюти. Такі послуги сьогодні пропонують багато майданчиків, але довіряти варто лише перевіреним та відомим. Хороше рішення – великі криптобіржі, наприклад, Binance та WhiteBIT. Запозичену крипту ви можете виводити, обмінювати, переказувати іншим користувачам, інвестувати та ін.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »