Де купити та як обрати електромобіль. Важливі поради

Життя різнобарвне, та найкращий його проявив ховається у подорожах. Звісно, кожен мріє мандрувати з комфортом. Тому гарний варіант для тих, хто жадає бачити світ - це купити електромобіль. Тож, що потрібно знати, щоб уникнути шахраїв і придбати дійсно якісну машину?

Де купити якісний електрокар

Будь-який автомобіль краще купляти в офіційних імпортерів - тільки так ви отримуєте гарантії. В Україні зараз небагато компаній, що займаються саме електромобілями. Тому варто звернути увагу на офіційного партнера американських аукціонів Bexhill Trading Auto. Бренд на ринку вже близько 15 років, та за цей час отримав безліч позитивних коментарів. Нові власники авто й мотоциклів вдячні за оперативність, унікальні ціни та обслуговування на високому рівні.

Bexhill Trading Auto пропонує купити електрокар з США, який має прозору історію. Ви знайдете на сайті компанії великий вибір різних марок і моделей в широкій комплектації. Деякі транспортні засоби вже в наявності, деякі знаходяться в дорозі, а деякі можна замовити окремо. Тому кожен знайде машину, яка його цікавить - за оптимальною ціною та характеристиками.

Офіційний сайт Bexhill Trading Auto

Як правильно обрати електрокар

Спочатку обрати електромобіль можна через сайт за зовнішнім виглядом. Але обов'язково спитайте в імпортера чи перевірте при нагоді наступні характеристики:

  1. Стан акумулятора. Зазвичай, чим вище кВт/год, тим більший діапазон пробігу на одному заряді. Також зауважте, що взимку машина швидко втрачає заряд. Шукайте моделі, де потужність починається від 30 кВт/год.
  2. Наявність зарядних кабелів. Важливо, щоб вони підходили до авто та не мали ушкоджень.
  3. Зношеність шин і гальм. Це пов'язано з важкою вагою електрокара. Звичайно, ліпше, щоб їхній стан був наближений до нового.
  4. Історія обслуговування. Так ви зможете побачити, як ремонтували автомобіль раніше. Заодне дізнаєтеся, чи легко піддаються ремонту деталі ходової.

Наостанок ще декілька порад. Краще, щоб вдома був зарядний пристрій. Так ви зможете контролювати кількість електроенергії власного транспорту. На звичайній "побутовій" електриці автомобіль повинен заряджатися 6-11 годин, в залежності від моделі.

Взагалі краще заряджати акумулятор перед поїздкою, бо електрокар не повинен простоювати. Так само як не повинен розряджатися до нуля. Коли це стається, місткість батареї поступово зменшується. Тому уважно слідкуйте за "сталевим конем". Тоді він прослужить вам довго та якісно.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »