ЕТНОПАРК «Гуцул ленд» в Буковелі: ціна, локації, відео, як знайти

Етнопарк "Гуцул Ленд" – це захопливі історії про життя та побут жителів Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Незабутнє місце, яке розташоване на території ТК “Буковель”. Комплекс поєднує в собі різноманітні зони для відпочинку та розваг.


Скільки коштує квиток до Гуцул Ленду?

Квиток в парк для дорослих коштує 300 грн (Пн-Пт) і 330 грн (Сб-Вс). Пільговий квиток (діти до 12 років, пенсіонери) - 250 грн (Пн-Пт) і 280 грн (Сб-Вс). Діти до 6 років, військовослужбовці ЗСУ – безкоштовно.

Велика гойдалка - улюблене місце відвідувачів будь-якого віку.

Контакти та часи роботи

Часи роботи: Пн. – Нд. 10:00 – 18:30

Адреса: с. Поляниця, ТК Буковель (за Озером Молодості)

Телефон: +38(067)100-23-69

Офіційний сайт: https://hutsulland.com

Гарні локації стають чудовим фоном для цікавих фото.

Як знайти Гуцул Ленд?

Парк знаходиться за Озером Молодості. Потрібно доїхати до розважального комплексу VODA (його видно здалеку, або спитайте у людей), за ним починається Озеро Молодості. Далі по дорозі поверніть у сторону Озера та їдьте уздовж нього по берегу постійно прямо. Десь через 3,5 кілометри з правої сторони побачите вхід через невеликій місток до Гуцул Ленду.

Опис локацій: що подивитися?

Олень мешкає у зоопарку

Однією з основних локацій є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Він відрізняється від звичайних музеїв тим, що має інтерактив з гостями. Ви можете відвідати хату, якій приблизно 200 років, присісти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печі, змолоти борошно із пшениці у жорнах, виготовити доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати за процесом приготування сиру в сироварні та навіть взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля!

На території розміщений контактний зоопарк, де у природних умовах проживають свійські, екзотичні й дикі тварини та птахи, у захваті від яких будуть не тільки діти, а й дорослі.

Хатки Гуцул Ленда гостинно відкривають двері в історію Карпат.

Крім зазначених переваг, є креативний простір – зона для творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, де можна просто спостерігати або самому навчитись народного ремесла.

Також є оригінальні та неповторні фотозони для соціальних мереж. Можна відвідати арт-галерею "Скриня", в якій розташовані зони для відпочинку, розваги, клуб українського кіно зі світовими іменами. Це все входить у вартість вхідного квитка.

Гірські пейзажі захоплюють з першого погляду

В етнопарку є унікальні пам’ятки народної дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ століття, які дбайливо розібрали та перевезли з найвіддаленіших гірських куточків Українських Карпат. Одна з найдавніших пам’яток – хата з села Рожанка Львівської області датована 1860-80 роками, дивом збереглась завдяки старанням останнього власника, Петра Бахура.

Надзвичайно цінним музейним експонатом є гуцульська хата заможних вівчарів із села Ворохта, датована кінцем ХІХ століття. Прикладом та особливою гордістю етнопарку є ґражда - будівля закритого типу.

Кожна деталь заставляє поринути в історію

У столітніх дерев’яних хатах детально відтворено інтер'єр, побутові речі, твори народного мистецтва, які передають неповторну атмосферу, традиції та дух того часу.

Основна мета етнопарку - це збереження згасаючих традицій, унікальної спадщини народної культури Українських Карпат.

На території багато церков та храмів

Додаткові послуги

Музейні локації - то не єдине, чим може похизуватися Гуцул Ленд. Для відвідувачів працює ще багато додаткових послуг, серед яких:

  • сироварня;
  • пекарня;
  • гуральня;
  • сувенірна хатка;
  • Клуб Карпатського кіно;
  • дегустація гуцульского чаю;
  • майстер-класи;
  • прокат національних костюмів;
  • найвища гойдалка України.

Окремої уваги заслуговують підвісні мости та озеро Смерекове. На цих локаціях виходять дуже файні фото. Тому тут часто проводять фотосесії на честь дня народження, весілля чи інших свят.

Усі фото взяті з офіційного сайту Гуцул Ленду та офіційних сторінок в соцмережах

Ресторан у Гуцул Ленді: меню та фото

Ресторан "Бабин Бограч" виглядає тематично. Але будьте готові до цін: вони дещо вище, ніж у ресторанах інших курортів (тої ж Яремчі).

Ресторан "Бабин Бограч": меню (перша частина)
Ресторан "Бабин Бограч": меню (друга частина)
Ресторан "Бабин Бограч"
Як виглядає ресторан у Гуцул Ленді

Гуцул Ленд: відео

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »