Функції та можливості сучасних блендерів або чому це один з найкорисніших пристроїв для кухні
Блендер є далеко не у кожної господині. Хтось шкодує на нього грошей, а хтось просто не вважає його наскільки важливим, щоб купувати. Та цей прилад дійсно вартий бути на кожній кухні. Навіть найпростіша модель здатна збагатити ваш щоденний раціон, зробивши його кориснішим та різноманітнішим. А якщо придбати прилад із середньої цінової категорії і вище, то ви зможете не лише створювати різні кулінарні шедеври, а й замінити ним ряд інших кухонних пристроїв та приладь.
Види та переваги блендерів
Існують блендери наступних типів:
- стаціонарний;
- занурювальний;
- фітнес-блендер;
- подрібнювач.
Вибір того чи іншого варіанту залежить виключно від ваших потреб, критеріїв щодо зручності користування, а також суми, яку ви готові витратити на покупку. Але, якщо ви хочете придбати справді багатофункціональний та корисний гаджет, варто вибирати серед стаціонарних моделей або занурювальних середньої вартості та вище.
До переваг таких блендерів відноситься:
- багатий вибір операцій, що можна здійснювати;
- компактність (якщо порівнювати з кухонним комбайном або всіма іншими приладами та приладдям, яке можна замінити блендером);
- доступна вартість (знову ж таки, порівнюючи з кухонним комбайном);
- висока швидкість приготування.
Що можна робити за допомогою блендера
Все залежить від характеристик та комплектації вибраної моделі. Наприклад, найпростіший занурювальний прилад комплектується лише ніжкою з ріжучим елементом. Відповідно, з його допомогою можна виконувати тільки базові операції: робити коктейлі, смузі, соуси, супи-пюре тощо. Тому радимо придбати блендер у Києві, комплектація якого буде включати додаткову чашу, міксерну насадку, різноманітні терки, шинковки та ін. З допомогою всього цього приладдя ви зможете:
- натирати овочі та фрукти;
- нарізати слайсами (наприклад, картоплю на чіпси);
- нарізати салати або овочі для супів;
- молоти кавові зерна або спеції;
- подрібнювати горіхи;
- колоти лід;
- готувати фарш з різних видів м’яса або риби;
- використовувати блендер в якості міксера (за допомогою насадок різної жорсткості) тощо.
Обов’язково звертайте увагу на комплектацію, оскільки вона може суттєво відрізнятися в різних моделей. Навіть якщо ви обрали блендер не з дешевих, все одно перевіряйте, є в наборі необхідний компонент чи ні, оскільки саме того, що вам потрібне найбільше, в ньому може й не виявитися.
На що ще звертати увагу при виборі
При виборі дивіться на наступні характеристики:
- потужність;
- об’єм всіх ємностей, що йдуть в комплекті;
- кількість швидкостей.
Також радимо звертати увагу на матеріал, з якого зроблені окремі комплектуючі. Наприклад, ніжка занурювального блендера може бути металевою або пластиковою. Перший варіант кращий, оскільки метал міцніший і не вбирає запахи від продуктів.
Ємності можуть бути пластиковими або скляними. Тут з тієї ж причини виграє скло, але водночас воно крихкіше.
Щодо виробника, то краще віддавати перевагу відомим брендам: Philips, KitchenAid, Bosch, Braun, Tefal тощо. Такі пристрої мають більше шансів прослужити довго при інтенсивних навантаженнях.
Слава Україні! Героям слава!