Галереї Харкова: чарівне мистецтво 2024

Харків – одне з найбільш культурних міст України. У нас легко торкнутися мистецтва, адже повно цікавих сучасних галерей. Головне – практично всі вони безкоштовні, тому варто лише встати з дивана та почати збагачувати душу. Де і скільки це зробити ми вказали нижче.
Ми склали перелік галерей Харкова так, щоб кожен знайшов місце до душі:


Яскравим особистостям: галерея «Бузок»

Інформаційно-виставковий центр "Бузок" відкрився на місці галереї "Маестро" 5 квітня 2013 року. Після реконструкції у центрі було встановлено сучасне обладнання, яке надає можливості для проведення різноманітних заходів: виставок як українських, так і іноземних художників, презентацій, прес-конференцій. Також у галереї передбачається проведення майстер-класів з живопису, графіки, прикладного мистецтва та інших видів творчості для дітей різного віку.

Адреса: вул. Сумська, 25, праве крило ХНАТОБу
Телефон: +38(057)720-15-07
Час роботи: ВТ - НД з 11:00 до 19:00, ПОНЕДІЛОК — вихідний
Ціни: безкоштовно
Сайт: https://buzok.kh.ua

Тонким натурам: художня галерея ім. Генріха Семирадського

Харківська художня галерея ім. Генріха Семирадського відкрилася у жовтні 2015 року до дня народження видатного всесвітньо відомого художника, ім'ям якого вона названа. Галерея розташована у будівлі північного корпусу Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна. Займається організацією та проведенням художніх виставок для демонстрації вітчизняних та міжнародних проектів у галузі культури та мистецтва, сприяє комунікації між художниками, критиками, мистецтвознавцями, кураторами та глядачами.

Адреса: Площа Свободи, 6
Телефон: +38(057)705-14-90
Час роботи: ПН, НД - вихідний, Вт - НД з 12:00 до 18:00
Ціни: безкоштовно
Сайт: https://www.facebook.com/siemiradzki.gallery

Молодіжним компаніям: ЄрмилівЦентр

ЄрмілівЦентр – перший Центр сучасного мистецтва у Харкові. Місія Центру – популяризація сучасного мистецтва та культури, створення поліфункціонального майданчика для демонстрації виставкових проєктів та інновації у просвітницькій та освітній діяльності. Серед завдань ЄрмілівЦентру: активізація соціальної ролі сучасного мистецтва, створення умов для діалогу мистецтва та суспільства, підтримка культурних ініціатив.

Адреса: Площа Свободи, 4
Телефон: +38(095)801-30-83
Час роботи: ВТ-НД з 12:00 до 20:00
Ціни: безкоштовно
Сайт: https://www.facebook.com/YermilovCentre

Творчим: Будинок художника

Будинок художника є одним із найвідоміших виставкових центрів міста Харкова, в якому проводяться персональні та групові виставки відомих харківських художників, здебільшого членів Спілки художників України. Крім того, в Будинку художника проводяться культурні заходи, наприклад, дискусії за участю художників, присвячені різним аспектам мистецтва.

Адреса: вул. Дарвіна, 11
Телефон: +38(057)706-14-00
Час роботи: ПН - Пт з 10:00 до 17:00, СБ та НД вихідні
Ціни: безкоштовно
Сайт: https://www.facebook.com/art.spilka.kharkov

Сімейним: галерея «Мистецтво Слобожанщини»

ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА (ООМЦКМ) – це науково-дослідницький, організаційно-методичний та культуротворчий заклад. КЗ «ООМЦКМ» правонаступник обласного Будинку народної творчості, який було засновано ще у 1938 році. За всю історію існування – а це майже 80 років – неодноразово змінювалась назва організації, та сутність діяльності завжди залишається незмінною – збагачення змісту просвітницької та дозвіллєвої діяльності клубних закладів, допомога народним талантам, збереження традиційної культури, розвиток культурного потенціалу районів.

Адреса: площа Свободи 5, Держпром, 4 під'їзд, 1 поверх (вхід із боку площі Свободи)
Телефон: +38(057)717-10-40, +38(057)705-15-50
Час роботи: ВТ - СБ з 11:00 до 19:00, ПОНЕДІЛОК, НД – вихідні
Ціни: безкоштовно
Сайтhttps://www.cultura.kh.ua

Любителям класики: Художній музей

Колекція Харківського художнього музею - одне з найстаріших і найцінніших за складом мистецьких зібрань в Україні. Історія унікальної збірки музею веде свій початок від 1805 року – часу придбання Харківським університетом 2477 графічних аркушів західноєвропейських майстрів. У цю колекцію входили твори видат­них художників XVI–XVIII ст.: А.Дюрера, Х.Гольціуса, Л.Джордано, П.Брейгеля Старшого, А.ван Дейка, Ф.Буше та інші. Твори з колекцій, що входили до складу університетського Музею красних мистецтв і старожитностей, сьогодні є основою відді­лу зарубіжного мистецтва Харківського художнього музею.

Адреса: Харків, вул. Жон Мироносиць, 11
Телефон: +38(057)706-33-95
Час роботи: ПН - НД з 10:00 до 17:40, ВТ - вихідний
Ціни: безкоштовно
Сайт: https://artmuseum.kh.ua

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »