Гаряче нарощування волосся — чи шкідливе воно

Широке поширення нарощування волосся призвело до появи маси міфів, які розповідають про те, що процедура здатна викликати випадання власного волосся, а також значно погіршити його стан. Розберемо докладніше, яке нарощування та коли насправді здатне завдати шкоди.

Якщо ви шукаєте якісні матеріали та інструменти для нарощування, обов'язково загляньте в каталог інтернет-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g1518926-volosy-dlya-naraschivaniya.

Коли нарощування шкідливе для волосся

Нарощування може посилити ситуацію з діагностованою алопецією. Дане захворювання проявляється випадінням волосся вище за норму, причини різноманітні, від генетичної схильності до серйозних порушень у роботі ендокринної системи. Навіть нарощування в декількох зонах для загущення створює додаткове навантаження, при такому постійному механічному впливі власному волоссю буде ще складніше.

Неправильний розрахунок навантаження та маси пасм, великі класичні капсули можуть спровокувати випадіння на тонкому волоссі. Для таких випадків рекомендується використовувати технологію мікро- та нанокапсульного нарощування.

Чи може нарощування спричинити обламування волосяного стрижня? Так! Відбувається це через низькоякісний, неоригінальний кератин, наприклад, китайський «аналог», який за фізичними властивостями схожий на звичайний пластик. З таких гранул формуються жорсткі капсули з гострими краями, які можуть перетирати власне волосся. Крім того, такі капсули можуть пошкоджувати шкіру голови та некомфортні у носінні.

Коли не варто боятися нарощування

Запорукою безпечного нарощування є професіоналізм майстра. При очній зустрічі оцінюється тип волосся, густота, підбирається маса зрізу, а також технологія (класична, мікро- або нанокапсульне нарощування).

Якщо у вас є будь-які трихологічні проблеми, від випадіння волосся до набридливої лупи, іх необхідно вирішити до нарощування та ввести в стан ремісії.

Зверніть увагу, що частина свого волосся залишається закріпленою в капсулі, тому не випадає в належний час. При корекції все волосся, яке мало випасти за певний проміжок часу, випадає, що нерідко викликає паніку і негативне враження від процедури, але насправді є нормою.

Формула безпечного нарощування виглядає просто: професіоналізм майстра + якісні матеріали.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »