Де покататися на човнах у Харкові

Як тільки настає літо, актуальним питанням для харків'ян і гостей міста стає "Де покататися на човнах?". Адже це чудове проведення часу: і для пар, і для туристів, і для сімей із дітьми. Для кожного, кому подобається відчувати, як човен пливе по гладіні води.

Редакція ХочуІнЮа приготувала актуальні контакти, ціни та описи човнових станцій Харкова, які працюють в 2024 році під час війни:


Човникова станція "Стрілка"

У роботі прокату задіяно десять нещодавно куплених човнів. Усі кошти на обладнання комплексу були виділені меценатами, які відгукнулися на заклик мерії взяти участь в облагородженні міста.

Працює "Стрілка" без вихідних. На водну прогулянку можна вирушити як самостійно, так і з операторами станції, якщо раніше не доводилося брати весла в руки. А в спеку вам безкоштовно видадуть яскраві сонцезахисні парасольки.

Станція "Стрілка" має свої обмеження. Наприклад, забороняється брати на човен дітей віком до 7 років. Також човен не здається у прокат дітям до 16 років без супроводу дорослих.

Адреса: Харків, пр. Банний, 1

Часи роботи: з 11:00 до 19:00 (якщо немає тривоги)

Ціна: 50 грн на годину з особи

Прокат човнів в Акважурі

При наданні вхідного квитка можна 1 годину БЕЗКОШТОВНО покататися човном. Однак для цієї прогулянки обов'язково залишити документи, що засвідчують особу, у вигляді застави (після прогулянки Вам обов'язково їх повернуть, не варто переживати). У темну пору доби ні човен, ні гідропед не видаються.

Інструктаж та правила техніки безпеки пояснюються на місці. На кожному човні обов'язково є рятувальний круг.

Дітям та дорослим видаються рятувальні жилети. У човні одночасно може бути не більше чотирьох осіб, а на гідропеді – не більше двох. Наш відгук можна знайти ось тут.

Адреса: Героїв Праці, 2-А, м. Харків

Часи роботи: з 10:00 до 20:00

Телефон: +38(066)836-99-90

Ціна: 50 грн з особи за годину (якщо немає вхідного квитка)

Сайт: https://www.instagram.com/aquazhur

Човникова станція "Ластівка"

Човникова станція "Ластівка" знаходиться у самому центрі Харкова на міській набережній. Сюди приходять, щоб отримати масу приємних вражень, гуляючи річкою Лопань і милуючись зеленими берегами.

Щоб узяти напрокат човен, необхідно залишити в заставу будь-які документи, крім паспорта!

Для тих, хто залишився на березі та планує поспостерігати за плаваючими на човні, є навіс, де можна почекати рідних чи друзів у тіні. Уздовж річки Лопань простягається обладнана набережна та невеликий затишний парк, де можна посидіти на траві або на лавці.

Адреса: Харків, навпроти пл. Рози Люксембург

Часи роботи: з 11:00 до 19:00 (якщо немає тривоги)

Ціна: 50 грн на годину з особи

Слава Україні! Героям слава!

3 коментарі to Де покататися на човнах у Харкові

  1. Законопослушный гражданин :

    “…Все средства на оборудование комплекса были выделены меценатами, которые откликнулись на призыв мэрии принять участие в облагораживании города.” – один вопрос. Куда идут деньги с тренды лодок отдыхающими если средства выделяются меценатами? Работают правила покойного мэра

  2. Nina :

    Это хороший вопрос. Но политика нашей редакции – не говорить о политике. Уж простите за каламбур) Этим мы отличаемся от новостных сайтов города. Хотя повторюсь: вопрос действительно интересный.

  3. Людмила :

    Никакой инструктор за вёсла не садится. Мы спрашивали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »