Найкращі товари для здоров’я зубів

Лікування ротової порожнини — дорогий та болючий процес. Тому важливо завжди діяти на перспективу та в цілях профілактики піклуватися про свої зуби та ясна з особливою ретельністю. Майте на увазі, що деякі хронічні захворювання безпосередньо пов’язані з поганою гігієною.

Ніколи не пропускайте ранкового та вечірнього чищення зубів, слідкуйте за раціоном, регулярно перевіряйте стан здоров'я в стоматолога та придбайте декілька продуктів із цієї підбірки, які допоможуть підтримувати вашу ротову порожнину в хорошому стані.

Іригатор: найкращий солдат у боротьбі з бактеріями

Нехтування правил сангігієни може мати критичні наслідки. Зокрема, якщо не очищати колонії бактерій на яснах, вони можуть спричинити появу уражень тканин ротової порожнини. Як запустити цю хворобу, вона може призвести до непоправних наслідків. З цієї причини очищувати ясна необхідно якісно та ретельно, й іригатори для гігієни рота чудово виконують цю роботу.

Ці девайси є своєрідним різновидом зубної нитки. Вони прості у використанні та надзвичайно ефективні. Іригатор — це невеликий пристрій, який допомагає очистити простір вздовж лінії ясен. Він має низку переваг:

  • іригатор здатен лише за одну хвилину видалити майже 100% нальоту між зубами;
  • він зменшує загальну кількість бактерій у ротовій порожнині;
  • на додачу запобігає розвитку карієсу та пародонтозу.

Скребок для ретельного очищення язика

У багатьох людей очищення язика не стоїть у пріоритеті. А проте цей процес також є важливою складовою належного догляду за порожниною рота, тому нехтувати ним не варто. Для ретельного очищення язика придбайте насадку-скребок, що є на Алло.юа у Львові. Цей продукт видаляє з рота безліч шкідливих елементів: бактерії, мертві клітини, токсини та залишки їжі. Якщо їх не прибирати регулярно, вони повторно всмоктуються в організм. Це може призвести до респіраторних проблем, захворювань травлення та навіть до ушкодження імунної системи. Звісно, ви можете зішкрібати шкідливі елементи зубною щіткою, проте результат не буде настільки ж ефективним та якісним.

Відбілювальна паста: не лише естетичний ефект

Якщо ви втомилися боротись із пігментацією на зубах та жовтизною, цей продукт точно стане в пригоді. Проте користь відбілювальної пасти не обмежується лише візуальним покращенням ваших зубів. Продукт має низку інших переваг:

  • Відбілювальна паста містить фтор. Це природний мінерал, який допомагає зміцнити зуби та боротися з їхньою чутливістю.
  • Також завдяки особливим компонентам паста має функцію м’якого полірування.

Здебільшого домашні процедури для відбілювання зубів недостатньо травматичні, щоб їх пошкодити. Однак треба бути обережним. Якщо ви страждаєте на підвищену чутливість, нанесіть спеціалізовану делікатну пасту на зуби, попередньо змішайте її з відбілювальною. Це допоможе вберегти ротову порожнину від серйозних подразнень.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »