Де погуляти взимку в Харкові: новорічні арт-об’єкти 2024

Зимовий сезон 2024 у Харкові пройде так, як минулого року. Війна не зупинить наш народ, і ми все одно будемо святкувати. На Площі Свободи ялинки не буде, так само як і великого концерту. Натомість усі дива проходитимуть у безпечному метро. 

Головну ялинку, яка має 5 метрів заввишки, встановили на станції метро "Історичний музей". Додатково оформлені усі інші станції. Великий концерт, що запланований на новорічну ніч, скоріше за все, проходитиме на "Університеті".

Пан Терехов також анонсував казкові концерти для дітей, які почнуться ближче до Нового року. Вони так само будуть проходити біля головної ялинки Харкова. Це безпечне місце, де кожен захищений від агресії росії. Тепер це ще й розкішний простір для усіх, хто вірить в дива.

Прикраси на станції метро "Індустріальна"

Хатинка Святого Миколая на станції метро "Історичний музей"

У кожному торговому центрі Харкова також установлені ялинки та новорічні фотозони. Найгарніший декор, на думку редакції, ви побачите в ТРЦ "Нікольський".

Локація в ТРЦ "Нікольський"

Новорічні локації в метро (відео)

Всього цього року Центральний парк оздобив 7 станцій метро: "Наукова", "Холодна гора", "Південний вокзал", "Центральний ринок", "Історичний музей", "Університет", "Індустріальна".

Нагадаємо, усі прикраси привезені з Центрального парку та в минулі роки використовувалися для оздоблення алей.

Слава Україні! Героям слава!

Comments are Closed

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »