Особливості пральних машин з дистанційним керуванням

Одними з перших приладів, які люди почали використовувати в системі розумного дому, стали пральні машини. Сьогодні керувати віддалено можна навіть деякими моделями, що входять до середнього цінового сегменту. Головне, щоб у них був доступ до мережі Інтернет.

Прилади зі штучним інтелектом працюють за тим же принципом, що й звичайні. Але їхній функціонал ширше.

Особливості техніки з можливістю дистанційного керування

Для дистанційного керування будь-яким побутовим приладом, виробники оснащують їх модулями Wi-Fi та розробляють спеціальні мобільні застосунки.

За допомогою смартфона можна вибрати потрібні програми, отримати повідомлення про завершення циклу, діагностувати несправність, увімкнути та вимкнути прилад. Smart-можливості просунутих пристроїв дозволяють збирати статистику з витрат порошку, води, споживання енергії та навіть створювати власні програмні режими.

На жаль, розумна техніка поки що не здатна самостійно збирати білизну, завантажувати та розвішувати вже чисті речі для просушування. Але інженери з робототехніки працюють над вирішенням цієї проблеми.

Плюси використання приладу з дистанційним керуванням

Проаналізувавши відгуки покупців, експерти магазину Eldorado.ua визначили, що пральні машини зі штучним інтелектом мають п’ять корисних особливостей, які спрощують життя користувачів.

Велика кількість зручних режимів

Число готових циклів може досягати 50. Стільки кнопок немає на панелі жодної пралки.

Звісно, на практиці усі можливі програми не використовуються. Зазвичай кожен застосовує тільки певні сценарії. Але серед такого асортименту можна вибрати найбільш зручні варіанти та додати їх до обраного.

Спрощення процесу прання

Будь-який режим можна змінити, вибравши такі опції:

  • додатковий об’єм води;
  • зміна температури;
  • повторне ополіскування;
  • оброблення парою.

Звісно, зробити це можна й на панелі приладу. Але процес доведеться повторювати під час кожного циклу. У застосунку достатньо один раз задати сценарій, а потім ним користуватися, роблячи лиша пару кліків по екрану.

Нагадування про важливе

Програмне забезпечення вчасно нагадає про потребу замінити постільну білизну, освіжити спортивний одяг. Додатково застосунок може перевірити прогноз погоди та попередити, якщо очікуються опади. Це зручно для тих, хто сушить білизну не в сушарці, а на відкритому повітрі. Про вчасне обслуговування розумного приладу також є нагадування.

Фотографуй і пери

Опція Snap&Wash дозволяє сфотографувати у спеціальному додатку речі, підготовлені для прання. Штучний інтелект самостійно визначить кольори, тип білизни та запропонує режим прання.

Можливість отримати пораду

Віртуальний помічник пояснить коди помилок на дисплеї, порадить, як вивести плями, надасть відповідь на інші питання щодо прання. Деякі моделі приладів також підтримують голосове керування.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »