Подорож 11 містами Середньовічної Європи

Хочете зануритися в епоху середньовічного світу, оповитого легендами, хоробрими лицарями, підступними відьмами, фантазійними драконами? Ділимося найатмосфернішими європейськими містами, які найкраще об'їхати машиною.

Тож підготуйте авто, водійське посвідчення та паспорт міжнародного зразка, не забувши про страхування зелена карта, а незабутнім маршрутом поділимося ми.

Франція

Франція вважається центром архітектури середньовічного романтизму, тому почнемо з неї.

Мон-Сен-Мішель

Точніше із маленького казкового містечка, в якому мешкає трохи більше ніж 40 мешканців – Мон-Сен-Мішель. На вершині скелі розташований собор із різними спорудами – його практично не зачепили минулі часи.

Сен-Поль-де-Ванс

Незаймане століттями мальовниче середньовічне місто, розташоване між Ніццою та Антібом.

Каркассон

Фортифікаційна споруда, яку почали будувати ще стародавні римляни, що вміщує дивовижне старовинне місто.

Кальмар

Чудове акуратне місто, розташоване на річці, немов втілене з барвистої листівки. Тут є старовинні будівлі, «Маленька Венеція», безліч музеїв і тематичних локацій.

Це мінімальний список французьких середньовічних міст, у яких варто побувати. У деяких місцевостях вам захочеться затриматися, але не варто йти від реальності сучасного світу. У Франції серйозно ставляться до будь-яких порушень, а страхування зелена карта має діяти весь період подорожі.

Чехія

Загалом вся країна оповита унікальною архітектурою, але найбільше уваги привертає Прага. Безліч замкових будівель, храмів, площа, сторожові вежі, легендарний Карлів міст – далеко не весь перелік місць, які вразять мандрівника.

Італія

Сієна

Найважливіше місто в сонячній Італії, в якому точно варто побувати шукачеві середньовічних пригод. Магія того періоду додатково підкреслюється особливим колоритом та їжею.

Сан Джиміньяно

Затишне чарівне містечко з особливим шармом. Обов'язково привернуть увагу найвищі сторожові вежі, що існували на той час. Вони як хмарочоси височіють над містом.

Венеція

Практично не змінилася з часів Середніх віків. Безліч острівців у Венеції, з'єднаних мостами, старовинні будинки, бруковані провулки, гондоли, що пропливають – справжній притулок для мандрівників і романтиків.

Німеччина

Славиться ідеально збереженим середньовічним містом Ротенбургом. Багатогранність споруд, величність яких підкреслюється обнесеною навколо стіною.

Естонія

Може похвалитися одним із небагатьох міст у Східній Європі, що зберегли до наших часів замкову романтику – Таллінном.

Підсумок

В Європі безліч чудових міст, які змогли зберегти загадковість середньовіччя, тому якщо спокушує думка о чудовій подорожі – вирушайте! Обов'язково відвідайте Францію, Італію, Чехію Естонію, або іншу країну, яка може здивувати вас лицарською історією.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »