Подорож на велосипеді: що потрібно врахувати

Велосипед — екологічний транспортний засіб, який стане в пригоді не тільки в короткострокових подорожах. На ньому можна поїхати далі, об'їхати усю Україну та навіть безліч інших країн.

Якщо ви бажаєте подорожувати світом на велосипеді, для початку правильно оберіть модель та комплектуючі, в тому числі й SPD педалі. Але це лише перший крок. Що ще важливо врахувати?

Який велосипед підійде для тривалих поїздок

Для далеких поїздок найкраще підходить шосейний велосипед або гібрид шосейного та дорожнього типу. Вибирайте надійний варіант із якісного металу та зі зручним сидінням. Але важливо, щоб він не був занадто важкий. Товщина покришок має становити 30-50 мм. Це оптимальне значення для довгих поїздок різними дорогами.

Для подорожей найчастіше вибирають спортивні велосипеди або гібриди, які не мають багажників.

Якщо ви вперше вирішили вирушити у довгий шлях на велосипеді, то влаштуйте перевірку для себе на витривалість. З рюкзаком та з усіма речами, які хочете брати з собою, потрібно проїхати близько сотні кілометрів. Це допоможе зрозуміти з якою швидкістю найкраще їхати, яка вага має бути у рюкзака та як взагалі організм реагує на такі навантаження.

Корисні поради для велосипедистів-новачків

Щоб вам вистачило сил на всі дні подорожі, дотримуйтесь важливих порад:

  • Збільшуйте навантаження плавно. Не варто першого дня викладатися по максимуму. Коригуйте плани в залежності від вашого самопочуття. У якийсь день ви зможете проїхати більше, ніж намічали, а в якийсь доведеться зменшити темп і відпочити.
  • Впродовж дня також необхідно плавно збільшувати темп. Перші 10-20 км шляху слід використовувати для розігріву м'язів. Потім можна збільшувати швидкість.
  • Прислухайтеся до свого організму. Давайте можливість відпочити. Тільки так можна домогтися того, щоб ваша подорож була приємною для вас, а не виснажливою й важкою.
  • Якщо ви тільки недавно почали їздити велосипедом, то в подорож краще відправитися через пару місяців. За цей час вам потрібно підготувати свій організм до майбутніх навантажень, влаштовуючи кожен день або через день, поїздки на відстань 40-50 км.

З собою корисно мати достатньо грошей, намет, спальник, килимок, їжу, воду, два комплекти одягу, навігатор, а також інструменти, необхідні для ремонту велосипеда. Більше інформації та усе, що може знадобитися вам у подорожі, можна знайти тут shop.veliki.ua.

Бажаємо цікавих пригод! 🙂

Подорож Україною на велосипеді (відео)

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »