Промивка системи опалення: коли потрібна та скільки коштує

Опалювальна система будинку постійно піддається серйозним навантаженням через хімічні та фізичні властивості гарячої води. Тому труби часто засмічуються, що в наслідку призводить до зміни усього обладнання. Це дорого й складно.

Щоб заощадити гроші, час, а також не лишитися зимою без опалення, важливо вчасно викликати майстрів. Вони перевірять труби та ефективно усунуть пошкодження. Наприклад, можна подзвонити в МонтажТехСервіс. Детальніше про послугу компанія пише у себе на сторінці https://mtsewer.com.ua/services/promyvka-sistem-otopleniya-mts/

Коли потрібна промивка

В системі опалення є теплоносій - вода, яка постійно циркулює. Тому всередині з'являються мул, іржа, накип і різноманітні органічні осади. Це негативно позначається на ефективності роботи опалювального обладнання, в тому числі й на його тепловіддачі.

Шар іржі в 5 мм збільшує витрати тепла на 25%.

Основні ознаки того, що опалювальна система потребує ремонту:

  • вода надто довго нагрівається;
  • батарея гріється нерівномірно;
  • котел видає дивні звуки;
  • радіатор холодний, а водопровідна труба гаряча;
  • раптово та різко збільшилися витрати на електроенергію.

Насправді профілактичні огляди потрібно проводити раз на пів року. Особливо це важливо перед опалювальним сезоном та після нього, щоб перевірити, чи все добре працює. І, звісно, обов'язково та якомога швидше викликайте майстрів, якщо вже помітили перераховані вище проблеми.

Промивка опалювальних систем: ціна

В інтернеті безліч способів промити опалювальну систему самостійно. Але зауважте, що так ви витратите час і не факт, що зробите все як треба. Бо тільки фахівці знають усі нюанси та можуть швидко й без негативних наслідків виконати свою роботу.

Ціна залежить від кількості батарей, розмірів будинку, часу після останнього ремонту системи, можливих додаткових пошкоджень.

Якщо ж ви твердо вирішили найняти спеціалістів, спочатку проконсультуйтеся. Зазвичай в таких компаніях, як МонтажТехСервіс, вам нададуть всю потрібну інформацію за телефоном. Будьте готові, що назвати точну ціну без розуміння вашої проблеми буде важко. Потрібно подивитися та точно зрозуміти рівень складності промивки.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »