Рафтинг в Буковелі: ТОП-5 компаній, які пропонують екстрим

Рафтинг в Карпатах особливий через гарні пейзажі. Сплави проводяться у період з квітня по жовтень включно під керівництвом інструктора. Човни мають максимально безпечну конструкцію, що запобігає їх перевертанню під час подорожі навіть на найстрімкіших ділянках річки. До участі запрошуються всі бажаючі, в тому числі і діти від 4 рочків.

Редакція ХочуІнЮа обрала для вас топ-5 компаній, що пропонують рафтинг в Буковелі:


Скита

Пропонуємо 2 мальовничі маршрути різної категорії складності, продовженості та тривалості у часі: 1) (більш цікавий) від с. Дземброня до с. Красник (квітень-липень) – для любителів адреналіну, стрімких поворотів та бурхливих перекатів: ІІІ категорія складності, продовженість 7-8,5 км, тривалість сплаву 45 хв-1 год.; 2) від с. Бистрець і до с. Красник (серпень-вересень) – для шанувальників мальовничих карпатських краєвидів: ІІ категорія складності, продовженість 6,5 км, тривалість сплаву близько 1-1,5 год. Існує 6 категорій складності.

Адреса: Івано-Франківська область, смт. Ворохта , вул. Заводська, 16
Телефон: +38(097)300-50-05, +38(097)062-60-62
Ціни: вартість сплаву/байдарка – 800 грн. з людини, на каяці 1000 грн з людини (з Красника, власним транспортом), при виїзді (з Верховини, Ворохта, Яремча, Татарів, Микуличин) вартість сплаву/байдарка 900 грн, на каяці 1100 грн і при виїзді з Буковеля вартість сплаву/байдарка - 1000 грн, на каяці 1200 грн і включає у себе: трансфер з Вашого населеного пункту до р. Чорний Черемош, фотофіксація сплаву, прокат спорядження (одяг, взуття, жилет, шолом, весло), послуги інструктора та частування
Офіційний сайт: https://skyta.com.ua/rafting-cheremosh.html

ЙО ВЕРХОВИНА

Одягаємо спорядження на РАФТ БАЗІ (30 хв. ). Стартова точка сплаву - село Дземброня. (доїзд 30 хв). Протяжність маршруту - 10 км. (1 год. 30 хв. пливемо). Припливаємо до РАФТ БАЗИ. Переодягаємось в сухий одяг на РАФТ БАЗІ (30хв.)

Адреса: смт Верховина, Івано-Франківська область
Телефон: +38(098)568-56-85
Ціни: від 400 грн за одну особу, діти до 6 років безкоштовно, з 6 до 12 років - 350 грн
Офіційний сайт: https://verkhovyna.life/rafting.bukovel

Мандрівник

Сплав відбувається по річці Чорний Черемош, яка протікає у Верховинському районі! Це одна з найвисокогірніших та найбурхливіших річок Українських Карпат! Літо саме в розпалі? А ти ще не спробував цю бурхливо-захоплюючу пригоду? Тоді не втрачай часу та телефонуй або пиши, щоб разом з Рафт Клубом Мандрівник зануритись в незабутні відчуття.

Адреса: Верховина, Івано-Франківська область
Телефон: +38(098)813-70-24
Ціни: рафт 450 грн/особа, байдарка 650 грн/особа, діти 6-12 років 350 грн/особа, діти до 6 років безкоштовно
Офіційний сайт: https://www.instagram.com/mandrivnyk_raftclub

Черемош

Рафтинг- виняток з усіх правил. Рафтинг- захоплююче екстремальне дозвілля, яке подарує масу емоцій і вражень. Рафтинг - відмінний командний вид спорту і безпрограшний спосіб змінити обстановку. Рафтинг - розвага, яка не потребує довготривалої підготовки! Прості маршрути, доступні, навіть, новачкам. Рафтинг - розвага, якій не заважає негода. Адже, коли дощить, рівень води в річці підіймається- те, що треба для рафтингу!

Адреса: Буковель, Івано-Франківська область
Телефон: +38(067)465-26-54
Ціни: дитина до 12 років - 350 грн, доросла особо - 450 грн, трансфер + 300 грн
Офіційний сайт: https://www.instagram.com/rafting_cheremosh/

Трансфер до Карпат

Рафтинг на гірській річці – це генератор адреналіну та ідеальний тренажер для командної роботи. Ми організовуємо сплави відомими Карпатськими річками – Прут та Чорний Черемош. Плавзасоби підбираються для кожної групи – є катамарани, великі рафти та навіть надувні одиночні та подвійні байдарки.

Адреса: Яремче, Івано-Франківська область
Телефон: +38(096)29-64-303
Ціни: єдина ціна 600 грн/особа. У вартість одноденної програми входить: зустріч учасників туру в Яремче, інструктаж, трансфер до місця початку сплаву, техничний інструктаж, сплав по ріці Черемош або Прут на каное або рафті, трансфер з місця закінчення сплаву до місця зустрічі

Офіційний сайт: https://transferdokarpat.com.ua/rafting

Описи взяті з офіційних каналів компаній.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »