Унікальні технології у пральних машинах Samsung: інновації, які полегшують життя

Samsung — один із провідних виробників побутової техніки. Концерн активно впроваджує нові технології, щоб полегшити процес прання та підвищити його ефективність. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлений найширший асортимент пральних машин: https://eldorado.ua/uk/washing-machines/c1039034. Огляд корисних функцій, які роблять автомати Samsung особливими, допоможе знайти ідеальну електронну помічницю.

Технологія EcoBubble

Особлива система подачі засобу для прання (порошку або гелю) в барабан дозволяє отримувати відмінні результати навіть за низької температури води. Всередині агрегату встановлений спеціальний генератор бульбашок, який змішує мийний засіб з повітрям та водою, інтенсивно спінюючи його. За рахунок цього вдається активувати всі компоненти прального порошку: бульбашки проникають у тканини швидше та глибше, забезпечуючи ефективніше видалення плям та забруднень. Пральна машина з функцією EcoBubble допомагає заощадити енергію і підвищує якість прання навіть за температури 30–40°С.

Технологія AddWash

Ситуація, яка багатьом знайома: після запуску циклу виявляються 1–2 речі, які не були завантажені в барабан. Інженери Samsung врахували побажання користувачів та впровадили технологію AddWash. Система дозавантаження дозволяє додати:

  • забутий брудний одяг, який був пропущений під час завантаження барабана;
  • пральний порошок;
  • кондиціонер.

Для білизни передбачені окремі дверцята. Щоб доповнити вміст барабана, потрібно натиснути паузу, відкрити додатковий відсік, покласти речі і запустити продовження циклу. Але ця можливість актуальна лише на початковому етапі: якщо прання триває довго, то використання функції AddWash стає безглуздим.

Керування пральною машиною зі смартфона або планшета

Розробники концерну подбали про створення багатофункціональної програми, за допомогою якої можна керувати агрегатом: вибрати відстрочений старт або запустити новий цикл, не встаючи з ліжка. Програма повідомить про завершення прання, щоб речі не залишалися в барабані надто довго.

Плюсом стане розшифрування найпоширеніших помилок. Це дозволить значно продовжити термін служби техніки: будь-яка несправність буде усунена вчасно та з мінімальними витратами.

Технологія QuickDrive Q-Drum

Інноваційне рішення, яке забезпечує дбайливе та ефективне прання за рахунок унікальної конструкції барабана. Основна частина та задня стінка обертаються незалежно одна від одної, що знижує тертя та покращує циркуляцію води, а також сприяє рівномірному розподілу мийного засобу та оптимальному видаленню забруднень. Специфіка обертання залежить від вибраного режиму прання.

Інформація про доступні функції та можливості допоможе вибрати в онлайн-каталозі Eldorado.ua найкращу машинку Samsung: https://eldorado.ua/uk/washing-machines/c1039034/producer=samsung. Новий підхід до прання білизни подарує комфорт, а головне, допоможе ще ефективніше боротися з будь-якими видами плям.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »