Від чого захистить страховий поліс

У наш час, коли панує невизначеність і невпевненість у завтрашньому дні, кожна людина шукає варіанти, як захистити власне здоров’я, своє майно. Один із цивілізованих способів, який дозволяє мінімізувати фінансові проблеми під час критичних ситуацій, — скористатися послугами страхових компаній.

Це стало можливим завдяки розвитку в Україні системи страхування. Заплативши невелику суму при покупці поліса, клієнт отримує гарантії того, що при настанні непередбаченого випадку компанія компенсує збитки.

Автомобільне страхування

Найпопулярнішим видом на сьогодні є ОСЦПВ. У такий спосіб можна захистити відповідальність водія, якщо він стане винуватцем ДТП. Якщо трапиться аварія та постраждає інша сторона, то виплачуватиме компенсацію не страхувальник, а фірма. Суми відшкодування можуть бути досить великими – до 160 тис. грн на ремонт авто, до 320 тис. грн на лікування.

Також є варіант повного захисту транспортного засобу — добровільне страхування КАСКО. Такі поліси коштують трохи дорожче, але покривають практично всі ризики, які можуть статися з автомобілем, починаючи від пошкодження окремої деталі до викрадення. Надійні страхові компанії додатково пропонують виплатити компенсацію на поновлення авто, яке постраждало від наслідків війни, на суму до 10 % вартості машини.

Щоб гарантовано отримати призначені виплати за страховим договором, дуже важливо уважно оцінити, у якій компанії придбати поліс. Перевагу варто надати тим організаціям, які мають досвід страхування, достатню кількість коштів для виплат і прозоро ведуть свій бізнес. Наприклад, VUSO — це страхова компанія в Києві, її офіси також є в інших населених пунктах України. Організація працює в різних напрямах страхування, і в кожному з них вона готова запропонувати щось привабливе для своїх клієнтів.

Туристичне страхування

Цей напрям передбачає захист людини, яка перебуває за кордоном. Це стало особливо актуально в наші часи, коли велика кількість українських громадян була змушена виїхати за межі рідної держави, ховаючись від російської агресії. Страхові компенсації можуть бути виплачені на:

  • надання екстреної медичної допомоги за кордоном;
  • трансфер хворого в лікарню;
  • оплату ліків.

Великі страхові компанії пропонують розширити перелік медичних послуг, включивши туди екстрену стоматологічну допомогу, транспортування дітей застрахованої людини, візит третьої особи.

Страхування нерухомості

Квартира, будинок, дорогий ремонт часто теж потрапляють під різні загрози. Застрахувати їх можна від:

  • стихійних лих;
  • пожеж;
  • підтоплень;
  • крадіжки.

Ще одним варіантом є страхування своєї відповідальності від завдання шкоди третім особам, наприклад сусідам.

Вибір компанії — основа фінансової безпеки

Щоб мати гарантії захисту під час непередбачених ситуацій, варто надати перевагу великим страховим компаніям, які досить довго працюють на ринку, мають значні активи. Важливим показником є державні ліцензії на здійснення страхової діяльності, швидкість компенсації збитків.

Саме так веде свій бізнес СК VUSO, яка гарантує проведення повного технічного та інформаційного супроводу при настанні страхового випадку. Оператор відповість людині, якій потрібна допомога протягом 5 секунд. А виплати нарахують у найкоротший термін. Все це робить обслуговування надзвичайно зручним, комфортним для клієнтів та дарує відчуття максимальної захищеності. Додатковим бонусом від компанії є можливість придбання поліса онлайн і дистанційна подача заяви про настання страхового випадку.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »