Відгук PRO: Ґедзьо Парк Легенд в Яремче

Карпати повні цікавинок, і нещодавно до них приєдналася ще одна - Ґедзьо Парк Легенд. Знаходиться новинка в Яремче, одразу біля відомого водоспаду Пробій. Редакція ХочуІнЮа вже побувала там. Тому написали свій реальний відгук з усіма перевагами та недоліками місця.


Наші враження

Коли тільки заходиш до парку, очі розбігаються від різноманіття будинків. Все достатньо яскраве та незвичне, з перших кроків дійсно опиняєшся у легендарному світі Володаря Перснів. Та перше враження, як ми знаємо, часто оманливе.

Мапа парку
Що відкривається погляду, коли заходиш до парку

Починаєш ходити та розумієш, що цікавих локацій не так вже й багато. Деякі з них ще закриті (хоча на дворі квітень 2024), деякі - не такі вже й цікаві. Наприклад, тварини. Всі вони не тактильні, знаходяться у вольєрах або за склом. Для того, щоб на них подивитися, вистачить 5 хвилин.

Ми пройшли всі локації за 30 хвилин. Звичайно, це можна робити більш детально, оглядаючи дрібниці (їх, до речі, у парку багато!). Але навіть якщо ви дуже прискіпливо будете переглядати геть усе та довго позувати для фото на кожній локації, повний огляд займе не більше як годину.

Курки та морські свинкі бігають у вільних вольєрах

Зважаючи на те, що більшість карпатських атракціонів коштує 200-300 грн, але займає інколи до 10 хвилин, ціна оправдана. Ми дійсно так думаємо, хоча нам ніхто за це не платив 🙂 200/250 грн за вхід за годину - це нормально. Але вище вже було б занадто, якщо чесно.

За ці гроші ви отримаєте безліч оригінальних фотографій, можливість опинитися в будинках відомих персонажів, де кожна деталь продумана, а ще прогуляєтеся Всесвітом Володаря Перснів, запам'ятовуючи назви. Та, звичайно, зможете перекусити біля озера з рибками й чорними лебедями.

Тут точно буде цікаво людям, які шукають незвичні локації для фотосесії; а також гурманам, які були у всіх ресторанах Карпат і хочуть спробувати щось цікавеньке - для тіла та для душі.

Ще, звичайно, простір сподобається пошановувачам Всесвіту Володаря Перснів. Для них тут - справжній рай.

Та вам точно не сюди, якщо шукаєте інтерактив. Більшість дітей застрягне лише у дитячій кімнаті. Всі інші локації схожі на музей, де малим дітям просто нецікаво. Хоча в парку є цукерня з дитячими майстер-класами, це все наче не те. Воно не викликає бажання зупинитися та спробувати себе як кондитер (це суб'єктивно!).

Живописне місце для фотосесій (тут і є та сама кругла гойдалка)

Не вистачає інтерактиву. Наприклад, спілкування з мудрими старцями (акторами), які живуть в будинках. Для діток було б класно зробити контактний зоопарк (з тими тваринами, яким це подобається, звичайно!), додаткові майстер-класи (тематичні, які можуть змінюватися). Також було б чудово побачити потаємні кімнати, які можна відкрити, якщо до чогось доторкнутися.

Тоді б парк став схожим на великий квест, цікавий всім віковим категоріям. Але це так - мрії редакції. 🙂

Парком ходять хобіти

Переваги

  • Деталізовані локації: багато різних дрібничок, які можна переглядати вічність;
  • Яскраві будинки, які створюють дивовижний фон для фото;
  • Можливість помилуватися природою, тваринами, невеличким водоспадом - і все це посередині великих гір;
  • Незвичне місце, якого більше немає в Україні;
  • Хороший варіант для побачень і фотосесій.

Недоліки

  • Всі локації реально пройти за 30 хвилин;
  • Немає інтерактиву, парк більше нагадує музей;
  • Неймовірно дорогі сувеніри;
  • Активним дітям буде нецікаво;
  • Деякі будинки ще закриті, хоча парк офіційно відкрився понад 6 місяців тому.
А на фоні - гори

Контакти

Телефони: +38(098)888-02-80

Адреса: за сувенірним ринком у Яремчі, біля водоспаду Пробій.

Офіційний сайт: https://www.facebook.com/hedzoparklegend

Часи роботи: щодня, 10:00-19:00

Галерея (фото)

Рейтинг

Дизайн (зовнішній вигляд):

Безперечно, дуже гарно. Просто немає слів - все супер 🙂

Ціни

Ми вважаємо, що ціни доступні. Але на гугл мапі багато людей називають їх завищеними. Нам важлива думка читачів, тому мінусуємо зірку.

Активності (чим зайнятися):

Для тих, хто полюбляє неспішні прогулянки на природі, простору достатньо. Але для активних дітей і дорослих інтерактиву мало.

Відповідність

Ми вирішили зробити окремий пункт із відповідністю Всесвіту Толкіна. В цілому, відповідає. Але знімемо бал за те, що не все відкрито та насправді деталізованих локацій лише декілька.

Сервіс:

В цілому всі робітники виконують свої функції. Особливо піар-менеджер. Радимо подивитися відповіді компанії на коментарі в Гугл 😉

Підсумковий рейтинг: 12 з 15 зірок

На території є кафе, де готують страви на мангалі
Ціни кафе

Висновок

Редакція ХочуІнЮа одобряє та рекомендує "Парк Легенд Ґедзьо" в Яремчі. Обов’язково загляніть сюди, коли опинитеся у мальовничому туристичному містечку.

Якщо вам є що додати - пишіть коментарі нижче. Будемо раді дізнатися вашу думку 🙂

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »