Який епілятор Браун купити: ТОП-5 найкращих моделей

Braun - дуже популярний бренд епіляторів. Він гарантує покупцям якість власних виробів, тому вважається лідером на ринку. Якщо ви шукаєте, який саме епілятор Браун купити, подивіться на сторінці https://comfy.ua/epilator/brand__braun/. А щоб ви довго не обирали "той самий", ми вже все зробили за вас. Перел вами ТОП з п'яти найкращих моделей за відгуками покупців.

№5. Silk Epil 9

Епілятор Silk Epil 9 оснащений покращеними пінцетами та розширеною на 40% головкою, що у поєднанні з унікальною технологією MicroGripTweezer дозволяє видаляти волоски довжиною від півміліметра. В результаті забезпечує максимально точну та швидку епіляцію.

Дев'яте - це наразі останнє покоління, яке зібрало у собі всі сучасні інновації та розробки у галузі. Більш широкі та довгі пінцети приладів забезпечують видалення навіть волосків довжиною 0,5 мм, чого не можна, наприклад, досягти від воскових процедур. Але через ціну ставимо модель на п'яте місце.

№4. Silk Epil 7

Епілятор Silk Epil 7 підходить для сухої та вологої обробки, що дає можливість проводити процедуру під теплим душем та зробити її більш приємною та комфортною. Пристрій працює на технології Close-Grip, при якій 40 мікропінцетів щільно контактують зі шкірою і видаляють найкоротші волоски.

№ 3. Silk Epil 5

Модель Silk Epil 5 відмінно підходить для новачків, тому що максимально делікатно видаляє зайву рослинність. А масажні ролики та спеціальна рукавиця, що охолоджує, ефективно знімають хворобливі відчуття. Та й ціна цілком відповідає функціоналу. Тож, цікавий варіант, якщо раніше ви не користувалися епіляторами.

№2. Silk Epil 3

Епілятор Silk Epil має вбудовану систему Smartlight, яка за допомогою 20 пінцетів видаляє все зайве волосся. Апарат комплектується масажним роликом, що дозволяє пом'якшити неприємні відчуття. Розкішне поєднання якості та ціни.

№1. Face

Модель Face забезпечує делікатну точкову обробку будь-яких ділянок шкіри, а також очищення від забруднень. Глибоке проникнення в пори разом із дрібною вібрацією ефективно очищують поверхню шкіри. А швидка зміна насадки дозволить легко перейти із режиму епіляції до пілінгу.

Кожна лінійка епіляторів бренду Браун має безперечні переваги. Всі вони характеризуються ефективністю, функціональністю та довговічністю. Причому фахівці компанії подбали не тільки про якісну роботу, а й про максимально дбайливий вплив на шкіру. Тому вибір лише за вами.

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »