Де пройти курси фотографії онлайн: фотошкола “Зелений квадрат”

Сьогодні ми вимушені навчатися через інтернет, опановуючи нові обрії. Добре, що є професії, які дозволяють робити це без втрати якості. Наприклад, фотограф. Технічні аспекти роботи приховують багато цікавих таємниць, які можна дізнатися прямо із власного дому. Щоб зробити це, достатньо знайти перевірені курсы фотографии онлайн.

Фотограф: що це за професія і скільки можна заробити

Серед фотографів, на перший погляд, велика конкуренція. Але справжніх майстрів насправді небагато, і вони швидко стають своєрідними легендами. До того ж це одна з професій, які не зможуть повноцінно замінити роботи. Бо окрім технічної складової, є також людська. Тільки профі вміє сказати або зробити так, щоб в об'єктиві посміхалися усі, навіть найсором’язливіші люди. Тут потрібно мати не тільки хист, а й надзвичайно теплу енергетику.

Робота учнів фотошколи "Зелений квадрат"

Зараз майже кожен може почати власну справу. Навіть гарна камера на телефоні дозволяє робити файні фото, від яких перехоплює подих. Але потрібно знати як саме налаштувати камеру та світло, як підібрати ракурс, як розвеселити модель, щоб її тіло і обличчя розслабилися. Це мистецтво, на яке не здатен жоден робот. І оплачується воно сповна: за одну годинну фотосесію на початку кар’єри можна заробити від 200 до 5 000 грн.

Виникає лише одне логічне питання: де навчитися цій майстерності? Тим паче зараз, у такий складний час. Відповідь одна - шукати потрібно фотошколи, які пропонують заняття онлайн. І серед них є одна, яка точно гідна вашої уваги.

Робота учнів фотошколи "Зелений квадрат"

П’ять переваг фотошколи "Зелений квадрат"

Фотошкола "Зелений квадрат" має багато переваг, але зупинимося на п’яти найсильніших:

  1. Професійні викладачі, чиї роботи ви бачили в інтернеті. Це 100% майстри своєї справи.
  2. Різноманітність курсів вражає - від офлайн до онлайн як для новачків, так і для профі.
  3. Програми та ціни максимально прозорі і прописані до деталей.
  4. Учні залишають багато позитивних відгуків.
  5. Майстер-класи та курси коштують дійсно адекватно. Їх може дозволити собі кожний.

А якщо ви вмієте робити фото, але бажаєте підняти кваліфікацію, на вас чекає онлайн курс по работе в Photoshop и Lightroom. Рекомендуємо прямо зараз подивитися цей курс. Навіть не купляти, а просто насолодитися неймовірно гарними, дивовижними та естетичними фото на сторінці курсу. Нехай очі відпочинуть. 😉

Автори світлин: Євген Сінулін, Василиса Романова, Віталій Загінайло

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<>
© 2024: HochyInUa | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Translate »